Çiftçi Ve Tarım İşçilerine Tarlada Hristilloz İkram

Hatay’ın Altınözü ilçesinde belediyeye bağlı Altınözü Belediyesi Gençlik Meclisi ekipleri tarafından tarlada zeytin hasadı yapan çiftçilere hristilloz dağıtıldı.

Zeytin hasadı dolayısıyla, Altınözü Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından hazırlanan yaklaşık 200 paket hristilloz, hasat döneminde tarlada çalışan çiftçi ve tarım işçilerine ikram edildi.

Altınözü Belediyesi desteği ile hazırlanan ve ilçede bulunan tarım arazilerindeki çiftçi ve tarım işçilerine dağıtılan hristilloz beğeni aldı.

Altınözü Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı İsmail Aslan, belediye olarak her alanda vatandaşın yanında olduklarını söyledi.

Zeytin hasadı dönemi dolayısıyla hazırlanan ve bölgede zeytin dönemine has tüketimi artan hristilloz çiftçi ve tarım işçilerine de dağıttıklarını belirten Aslan, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’nın destekleri doğrultusunda üreticilerin yanında olduklarını söyledi. Mahalle mahalle, tarla tarla çiftçileri ziyaret ederek dağıtılan hristilloz hasat mevsiminde tarlalarında çalışan çiftçiler tarafından memnuniyetle karşılandı.