Başkan Sarı, Sarıbük’te sergi ve halı saha açılışı gerçekleştirdi

2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın son ders zili çaldı. Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Altınözü İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün Sarıbük Mahallesi Mehmet Nazım Halefoğlu Ortaokulu’nda el emeği göz nuru eserlerin yer aldığı yılsonu sergisin açılışını gerçekleştirdi.
Başkan Sarı, “İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce yıl boyunca açılan kurslara devam eden ve gayret ve emekleri ile bugünkü serginin açılmasını sağlayan tüm kursiyerleri, usta öğreticileri ve idarecileri tebrik ederim” dedi.
BİR HALI SAHA DA SARIBÜK’TE AÇILDI
Altınözü Belediyesi ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından yapımı tamamlanan halı sahalar tek tek tek hizmete açılıyor. Sırasıyla Alakent, Enek, Mayadalı ve Kıyıgören Mahalleleri’nde yapılan törenlerin ardından son olarak ilçeye bağlı Sarıbük Mahallesi de halı sahaya kavuştu.
AK Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık, Altınözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Güner, Altınözü Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Doğrucu, meclis üyeleri, mahalle muhtarları, öğrenciler ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştiren açılışta bir konuşma yapan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, gençlerin sportif faaliyetlerde bulunacakları bir tesisi mahalleye kazandırmış olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
BAŞKAN SARI’DAN OKUL TATİLİ MESAJI
Okullarda son ders zilinin çaldığını hatırlatan Başkan Sarı, tüm öğrencilere mutlu ve keyifli bir tatil dönemi diledi. Başkan Sarı, “Halı saha ilçemize ve mahallemize hayırlı olsun. Biliyorsunuz bugün karne günü. Karne heyecanı yaşayan sevgili çocuklarımız ve değerli öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum. Yüzlerinizden gülücüklerin eksik olmadığı mutlu tatilleriniz olsun” diye konuştu.