Başkan Sarı: En düşük maliyetle en kaliteli hizmet için çalışıyoruz

Altınözü’nü yeniden imar faaliyetine girişen ve yoğun bir tempo ile çalışma yürüten, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Altınözü’nü tüm Türkiye’ye tanıtmaya devam ediyor.

Ulusal arenada yayın yapan Beyaz TV Kanalı’nda yayınlanan “Belma Belen ile Geziyoruz” programına konuk olan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Gastronomi kenti ve zeytin diyarı Altınözü’nün birbirinden lezzetli yöresel yemeklerini, turizm alanlarını ve benzeri bir çok kültürel ve tarihi değerini programda tanıttı. Başkan Sarı, programda, Altınözü’nün zengin mutfak kültürünü tanıtmak ve Gastronomi Turizmini canlandırmak üzere sohbet gerçekleştirdi.

ALTINÖZÜ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, programla ilgili yaptığı açıklamada,”  Beyaz TV Televizyon Kanalında yayınlanan “Belma Belen’le Geziyoruz” programında Altınözümüzü anlatıyoruz. Taşı toprağı ayrı kıymetli olan ilçemizin tüm güzelliklerine de vakit oldukça yer verdiğimiz programda ilçemizin ulusal ve uluslararası tanıtımını gerçekleştirdik. Altınözü derin tarihi ve binlerce çeşit yemeği ile gerçekten de bir tarih hazinesidir. Bu güzellikleri bir yandan ortaya çıkararak, bir yandan da tanıtarak ilçemize değer katıyoruz. Programda ilçemize yer veren Belma Belen hanımefendi nezdinde tüm Beyaz TV çalışanlarına teşekkür ediyorum. Biz Altınözü için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

Altınözü’nün tanıtıldığı program vatandaşlar tarafından da yoğun şekilde takip edildi. Oldukça beğenilen programla ilgili sosyal medyada binlerce ileti paylaşıldı. Vatandaşlar, Başkan Rıfat Sarı’nın Altınözü’nü oldukça doğru şekilde tanıttığını belirterek, Başkan Sarı’ya teşekkür ettiler.