Share

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ŞANVERDİ ALTINÖZÜ'NDE

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ŞANVERDİ ALTINÖZÜ'NDE

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Altınözü’ndeki hareketlilik her geçen gün artıyor. Bu kapsamda AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, ilçede bulunan vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Şanverdi Cumhur İttifakı Altınözü seçim bürosunda vatandaşların sıkıntılarını dinledi, notlarını aldı.

BİZLER VATANDAŞLARIMIZ İÇİN SİYASET YAPIYORUZ
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi ziyarette yaptığı konuşmada, “Bizler siyaset yapıyorsak siz değerli vatandaşlarımız için yapıyoruz. Bizim işimiz sizlerin sorunlarını en aza indirmek ve onun mücadelesini veriyoruz. Tabi bütün sorunları biz bir anda çözme şansımız yok. Çünkü Türkiye bir hukuk devletidir. Bu yüzden saygı göstermemiz gerekiyor. Şu konu da hiçbir zaman unutulmamalıdır ki sizlerin rahatlığı ve güvenliği için ne yapılıyorsa yapılıyor. Bundan emin olun. Bu yüzden yanlışları, eksikleri ve sorunları en aza indirmek için mücadele edeceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Burada sınır köylerinde en ufak bir sorun varsa bilin ki aynı anda bizlerin haberi oluyor.” Dedi.

KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ
Şanverdi konuşmasının devamında; “Bu sorunları bir şekilde ilçe gençlik kolları başkanımız, ilçe başkanımız ve belediye başkanımız iletiyorlar. Bizler de elimizden gelen gayretleri gösteriyoruz. Sorunlarınızın çözümü için Hatay Valimizle ve ilçe kaymakamımızla görüşeceğiz. Başkanımız da ifade etti seçimlere on yedi gün kaldı. Bu on yedi günün hep beraber iyi bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Çünkü 31 Mart’tan sonra iş işten geçmemesi gerekiyor, yani eyvah demememiz lazım. Yapacağımız tek şey herkes üzerine düşen görevi ve görevleri yapacak. Kapı kapı dolaşacağız. Başta Altınözü ilçe belediye başkanımız. Hatay Büyükşehir de bizim için çok önemli. Adayımız olan İbrahim Güler kardeşimiz de Hatay Büyükşehir Belediyesini alarak CHP zihniyetinden kurtaracağız. Çünkü şu anda Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin bütçesi hakikaten hem Hatay’a hem de Altınözü’ne yeter. Ama maalesef bütçe doğru kullanılmıyor. Kullanılması için aday gösterdiğimiz sizlerin içinden olan İbrahim kardeşinizi belediyeye getirerek tabi sizlerin de desteğini alarak hizmetler de daha iyi olacak. Köylerimizin hala imar planları yok. Altyapıdan tutunda kanalizasyon, içme suyu gibi bir sürü sıkıntılar var. Normal de iki yıl içerisinde bu sıkıntıların yapılması gerekiyordu. Hatay Büyükşehir Belediyesi ve başındaki isim bu süre içerisinde yapmadı. Yapmamız gereken bu işi ehliyle yürütebilen kişiyi yani adayımıza teslim etmemiz lazım. Kapı kapı dolaşarak Cumhurbaşkanımızın Cumhur İttifakını anlatacağız. İnşallah Rabbim bizleri de mahçup etmeyecek. 31 Mart akşamı AK Parti bayrağını ve Cumhur İttifakının bayrağını zirveye dikeceğiz.” İfadelerini kullandı.

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GİRİŞİMLERİMİZİ YAPIYORUZ
Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ise; “Yaklaşık iki aydır sahalardayız. Bir haftadan bu yana da sınır köylerimizdeki yaşanan sıkıntıdan dolayı milletvekilimiz buradadır. Hüseyin Şanverdi vekilimiz yedi yirmidört ve üç yüz altmış beş gün kalbi Altınözü ve Reyhanlı’da. Hatay ilimizle ilgili sorunları kalbi devamlı çözüm noktasındaatan bir abimiz. Biz neysek kendisi de odur. Bu konuların çözümü ile ilgili bütün gişimlerimizi yapacağız. Süreç belli on yedi gün kaldı. İşte bu sorunları hep beraber el ele çözebilecekgüçlü bir ekibe ihtiyacımız var. Bunu gittiğimiz her toplantıda oturup konuşuyoruz. Ekip ne kadar güçlü olursa sorunların çözümü noktasındaki durumumuz da bir o kadar yüksek oluyor. Hatay’da altı milletvekillerimiz var. İnşallah 31 Mart’ta Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni de alarak bu kervana kattığımız zaman siz değerli vatandaşlarımızın önünde ne genel müdür ne de bakan durabilir. Be ekiple Hatay’ımızın tamamına vermeyeceğimiz hiçbir hizmet ve gelmeyecek hiçbir yatırım kalmaz.”diye konuştu.

ÇOK ÇALIŞMAMIZ LAZIM

AK Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık da; “Milletvekilimiz Altınözü’müzün sorunlarını çözmek için buradadır. Bu sorunları vali ve kaymakamımıza aktararak çözmenin yolları aranacaktır. İlçemizin sınır köylerinde yaşayan vatandaşlarımız inşallah rahata kavuşacaktır. Seçime az bir süre kaldı ve bu süreyi çok iyi değerlendirmemiz gerekmektedir. Çok çalışmamız lazım.” Dedi.

Programa AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin yanı sıra, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, AK Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık, AK Parti Gençlik Kolları Altınözü İlçe Başkanı Hakan Dönmez ile çok sayıda davetli katıldı.

Buradaki programın ardından Milletvekili Şanverdi ve beraberindekiler ilçedeki programlarına devam etti.

 

Oluşturulma Tarihi : 14.03.2019