Share

Hatay Milletvekilleri Altınözü'ne Teşekkür ziyareti gerçekleştirdi

 

Rekortmen ilçeye teşekkür ziyareti

24 Haziran seçimlerinin ardından ilçe ilçe gezerek teşekkür ziyaretlerinde bulunan AK Parti heyeti Altınözü'nde partililerle bir araya geldi. Altınözü AK Parti ilçe binasında gerçekleşen ziyarete AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, (resmi olmayan sonuçlara göre) AK Parti Hatay milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Abdülkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Sabahat Özgürsoy Çelik, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, ilçe Başkanı Yusuf Bulanık ve çok sayıda partili katıldı.

TÜRKOĞLU: HİZMETLER İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, "Verdiğiniz destekle yine liste başı oldunuz. Zaten yükümüz ağırdı. Bu mukaddes yükün ağırlığının farkında olarak hedefler doğrultusunda yeni başarılara Türkiye'mizi ulaştırmak için durmadan çalışacağız. Genel başkanımız seçilmiş ilk başkan oldu. İnşallah kuracağımız güçlü hükümetle insanımızın ihtiyaç duyduğu hizmetleri getireceğiz inşallah. Yapmamız gereken hizmetler için gece gündüz çalışacağız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah'a emanet olun" ifadelerini kullandı.

YAYMAN: AK PARTİ İÇİN DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman da konuşmasında, "Bu seçimler boyunca Altınözü'ne 5 defa geldim. Buraya her geldiğimde Altınözü'nün vekili benim dedim. İl başkanımız vesilesiyle Altınözü'nün 5 tane vekili var. Gece gündüz çalıştık. Bizlerle birlikte bu yolda yürüyen tüm isimsiz kahramanlara teşekkür ediyorum. Gençlik kolları başkanımız ile birlikte dedik ki bu rekoru Altınözü'nden alacağız. Ama alamadık. Helal olsun Altınözü. Hassa'nın oyu sözlerin biraz gerisinde. Durmak yok yola devam diyoruz. Bu bir yarıştır. Hepimiz AK Parti için liderimiz Recep Tayyip Erdoğan için çalışmaya devam edeceğiz. Oyunu en az düşüren, vekil sayısını koruyan nadir illerden biriyiz. Bu sizlerin sayesinde oldu. Bir olursak, kardeş olursak inşallah bizim yapamayacağımız birşey yok. Hepinizi Allah'a emanet ediyorum" şeklinde konuştu.

                       ÖZEL: ALTINÖZÜ VERDİĞİ DESTEĞİN KARŞILIĞINI ALACAK

AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, "24 Haziran'a kadar hep omuz omuzaydık. Bundan sonra da sizler verdiğiniz desteklerin karşılığını fazlasıyla alacaktır. Altınözü büyümeden, kalkınmadan payını her zamanki gibi alacaktır. Hepinizi sevgiyle selamlıyorum" dedi.

ŞANVERDİ: 5 VEKİLİMİZLE ALTINÖZÜ'NÜN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, "24 Haziran seçim sonucunun ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bizler beraber oruç oruç kapı kapı dolaştık. Allah hepinizden razı olsun. Bir ve beraber olduğumuz müddetçe bu başarılar sürecek. Altınözü her zaman birinciydi. 24 Haziran'da da açık farkla birinci oldu. Altınözü'nün sorunlarını biliyoruz. Biz 5 vekille tüm sorunları çözeceğiz. Şimdiye kadar önemli hizmetler oldu. Bundan sonra da önümüze bakacağız. Destekleriniz için teşekkür ediyor, hepinize sevgiler sunuyorum" dedi.

ÇELİK: VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik konuşmasında, "Yaptığımız çalışmaların sonucunda sizler kendinizi meclise taşıdınız. Allah hepinizden razı olsun"

GÜLER: HATAY'A HİZMET YAĞACAK

Kısa bir zamanda yapacak çok iş vardı. 11 adayımız il, ilçe teşkilatlarımız, partililerimiz kapı kapı dolaştı ve bu zafer geldi. Herşey daha güzel bir Hatay olsun diyeydi. 24 Haziran'da Genel Başkanımızı Türkiye'ye Başkan yaptık. Allah'ın izniyle 5 vekilimizi meclise gönderdik. İnanıyorum ki Altınözü'ne, Hatay'a hizmetler yağacak. Altınözü verdiği destekle yine şampiyon oldu. Hepinize destekleriniz için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

SARI: HER SORUNUMUZU BİR VEKİLE HAVALE EDECEĞİZ

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ise konuşmasında, "Hepinize bu başarıdan dolayı teşekkür ederim. Altınözü AK Parti'ye sonsuz destek vermiştir. Ramazan ayında her gün bir mahallede seçimi sizlerle vatandaşlara anlattık. 5 vekilimiz var Altınözü'nün her bir sorununu bir vekilimize havale edeceğiz. Altınözü'ne hizmetler yağacak inşallah" dedi.

BULANIK: BAŞARI SİZLERİN DUALARIYLA GELDİ

Hepiniz Milletvekillerimizle buluşma toplantısına hoşgeldiniz. Vekillerimize Altınözü halkı adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Seçim startı verildiği günden bu yana Altınözü 60 gün boyunca çalışmalarda bizimle birlikte gönülden çalışan halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Altınözü halkı Cumhurbaşkanımıza ve vekillerimize destek verdiler. Bu başarı sizlerin dualarıyla destekleriyle oldu. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Milletvekilleri vatandaşları tek tek selamladı. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Oluşturulma Tarihi : 02.07.2018