Share

Başkan Sarı Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı

 
 
Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 
Başkan Sarı, "İftar sofraları etrafında bir araya gelmenin huzur ve mutluluğunu yaşadığımız, birlik beraberlik ve kardeşlik duygularının daha yoğun yaşandığı mübarek Ramazan ayını geride bırakırken, aynı duygu ve heyecanla Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz" dedi.
Bayramların akrabalık ve dostlukların pekiştiği, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıktığı müstesna günler olduğuna işaret eden Başkan Sarı, şu ifadelere yer verdi:
"Unutmayalım ki bayramlar birlik olma ve bir arada yaşama şuuruyla insan ilişkilerinin güçlendiği dayanışma ruhunun tazelenme günleridir. Ramazan Bayramı vesilesiyle hiçbir vatandaşımızı dışarıda bırakmadan ortak değerlerimiz etrafında buluşarak, ihtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatmalı, toplumsal ve insani görevlerimizi hatırlayarak, millet olarak kenetlenerek birlik, beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Altınözülü hemşehrilerimin ve milletimizin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, bayramın bütün insanlarımıza ve İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum."

 

 

Oluşturulma Tarihi : 14.06.2018