Share

ÇETENLİ-KESKİNCİK YOLU MODERNİZE EDİLDİ

Altınözü Belediyesi vatandaşın yoğun isteği karşısında kendi yetki ve sorumluluğu dışında olan Çetenli-Keskincik Mahalleleri arasındaki yolda beton asfalt çalışmaların ardından yol çizgilerinin çekilme işlemini de bitirerek bir yolu daha vatandaşın hizmetine sundu.Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı yolun Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması gerektiğini belirtmesine rağmen Büyükşehirden hiçbir yetkilinin konuyla ilgilenmemesinin ardından tüm inisiyatifi üzerine alarak yolun yapımına başladı. Yolun beton asfaltının ardından çizgilerinin de çizildiğini belirten Başkan Sarı, bir yolu daha kısa sürede vatandaşın hizmetine sundukları için mutlu olduklarını belirterek Altınözü için şimdiye kadar pek çok hizmet gerçekleştirdiklerini, daha yapılacak çok işlerinin olduğunu ifade etti. 

ALTINÖZÜ'YE MODERN YOLLAR YAKIŞIR 
Konuyla ilgili Altınözü Belediyesi Fen İşleri yetkilileri yaptıkları açıklamada, Çetenli ile Keskincik arasında 6 metre eninde ve 4 kilometre uzunluğunda olacak şekilde beton asfaltla kaplanan yolumuzu Başkanımız Rıfat Sarı'nın da takibiyle tamamladık. Yol çizgilerinin çekilmesiyle de yolumuz modern haliyle vatandaşın hizmetine sunuldu. Altınözü ilçesine böyle modern yollar yakışır. Bu yolumuzla birlikte Altınözü Yenişehir Mahallesindeki çalışmalar da devam ediyor. En kısa zamanda başka yollarımızı da modern haliyle vatandaşın hizmetine sunacağız" ifadelerini kullandılar. 

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN SARI’YA TEŞEKKÜR 
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan vatandaşlar, "Yolumuz uzun zamandır bakımsız haldeydi. Büyükşehir Belediyesi’nin yapması gereken işi Altınözü Belediyesi yaptı. Kısa süre önce Altınözü ilçesinin ana caddesinin yapımına da başlanmıştı. Bunca işin arasında Başkan Rıfat Sarı bizleri kırmadı. Bizim de yolumuzu yaptı. Yolumuz beton asfalta kavuştu. Bizler de bozuk yolda sorun yaşamaktan kurtulduk. Kendisinden ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Başkanımız Rıfat Sarı’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandılar.

Oluşturulma Tarihi : 14.07.2017