Share

BAŞKAN SARI'DAN HİZMET ATAĞI

Altınözü Belediyesi vatandaşın yoğun isteği karşısında kendi yetki ve sorumluluğu dışında olan Çetenli-Keskincik Mahalleleri arasındaki yolu beton asfalt yaparak modernize etti. Geleneksel olarak düzenlenen programlarında vatandaşlardan yol ile ilgili yoğun talep gelmişti. Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı yolun Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması gerektiğini belirtmesine rağmen Büyükşehirden hiçbir yetkilinin konuyla ilgilenmemesi üzerine tüm inisiyatifi üzerine alarak yolun yapımına başladı.

YOL BAYRAMDA VATANDAŞIN HİZMETİNE AÇILACAK

Konuyla ilgili Altınözü Belediyesi Fen İşleri yetkililerinin yaptıkları açıklamada, Çetenli ile Keskincik arasında 6 metre eninde ve 4 kilometre uzunluğunda olacak şekilde beton asfaltla kaplanan yol bayramda vatandaşın hizmetine sunulacağı belirtildi.

VATANDAŞLAR’DAN BAŞKAN SARI’YA TEŞEKKÜR

Yol çalışması ile ilgili açıklamada bulunan vatandaşlar, "Yolumuz uzun zamandır bakımsız haldeydi. Büyükşehir Belediyesi’nin yapması gereken işi Altınözü Belediyesi yaptı. Kısa süre önce Altınözü ilçesinin ana caddesinin yapımına da başlanmıştı. Bunca işin arasında Başkan Rıfat Sarı bizleri kırmadı. Bizim de yolumuzu yapıyor. Kendisinden ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Altınözü Belediyesi yetkilileri yolumuzun bayramda hizmete açılacağını ifade ettiler. Kendilerinden bir kez daha Allah razı olsun. Bize bayramdan önce bir sevinç daha yaşattığı için Başkanımız Rıfat Sarı’ya da teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandılar.

Oluşturulma Tarihi : 14.07.2017